Usługi księgowe i rachunkowe


+48 22 290 72 87
office@axon-group.pl
Przejdź do treści

Menu główne:
Usługi naszego mazowieckiego Biura Rachunkowego obejmują kompleksową obsługę firm w zakresie szeroko pojętej księgowości, kadr i płac, jak również rachunkowości. Naszą pomoc kierujemy do praktycznie wszystkich firm - zarówno tych niewielkich, jak i dużych korporacji i zakładów.

Naszym klientom proponujemy kompleksowe wsparcie, które obejmuje prowadzenie wszelkich spraw związanych z administracją firmy. Jest to przede wszystkim prowadzenie bieżącej dokumentacji (tu zalicza się również księga przychodów i rozchodów), ewidencjonowanie pism i operacji gospodarczych, sporządzania list płac, rachunków czy bilansów, jak również kontrolą poszczególnych zobowiązań.

W ramach współpracy proponujemy również udzielanie porad i wyjaśnień dotyczących poszczególnych przepisów prawa administracyjnego, a także wszelkich innych spraw związanych z prowadzoną przez nas działalnością.

Wiemy, że każda firma, w zależności od wielkości czy branży ma inne potrzeby, dlatego oferujemy naszym klientom rozwiązania indywidualnie dostosowane do potrzeb danego klienta. Zakres usług ustalany jest wspólnie podczas wstępnej rozmowy.


Super biuro rachunkowe
Axon team
 
Axon Group Sp. z o.o.
00-372 Warszawa
ul. Foksal 18
NIP5252593344
 
KONTAKT
Biuro
nr.tel.: 22 290 72 87
nr tel: 511 676 873
e-mail: office@axon-group.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego